Jump to content

KO4FUN YAYINCI BİLGİLENDİRMESİ


Recommended Posts

KO4FUN YAYINCI BİLGİLENDİRMESİ

  1. Yayıncı olan oyuncular yayınlarında KO4FUN sunucusunu temsil etmektedirler.
  2. Yayıncıların yayın esnasında izleyenlerle münakaşaya girmesi ve küfürleşmesi yasaktır.Tabii ki oyun oynarken tansiyonun yükseldiği anlar olacaktır bunun farkındayız. Burada kastettiğimiz x bir oyuncunun şahsına veya x bir klanın oyuncularına küfür edilmesi gibi.
  3. Yayıncılar haftalık belirli bir ücret karşılığında KO4FUN sunucusunu temsil eder ve tanıtımını yapar. Yayın için ücretini alan ancak yayını uygun şekilde yapmayan ve gereklerini yerine getirmeyen kişinin ücreti elinden geri alınır. Ücret alınamayacak bir durum mevcut ise karakteri oyundan yasaklanır.
  4. Yayıncılar Discord sunucusu üzerinden yayınlarını duyurabilir veya GM ekibinden yayınlarının oyun içerisinde duyurulması için destek talep edebilir.
  5. Yayıncılar KO4FUN sunucusu için anlaşmalı olarak yayın açtıkları sürece GM ekibine yayın sohbetinde ''Moderatör'' yetkisini vermek zorundadır.
  6. Yayıncılar yaptıkları yayınlar için GM ekibinden çekiliş desteği talep edebilirler. Bu çekiliş desteği olarak verilen PUS ürünleri GM kontrolünde oyunculara kura sistemiyle dağıtılmak zorundadır. Çekiliş desteği olarak verilen PUS ürünlerini dağıtmayan, kendisi veya etrafında ki oyuncular için kullanan yayıncılar cezalandırılır.
  7. Yayın yapan oyuncular yayın yaptıkları kanala KO4FUN sunucusunu temsil eden belirlenmiş logoyu ve kısa tanıtımı koymak zorundadır.
  8. Yayın yapan oyuncuların ödemeleri klasgame.com veya epinmy.com adlı anlaşmalı sitelerden haftanın belirlenen ödeme günü içerisinde yapılmaktadır. Herhangi bir yayıncı başka bir şekilde destek talep edemez.

 

KO4FUN Ekibi.

 

Link to post
Share on other sites
  • GmPatos featured and pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...