Jump to content
#### NOTICE: Yeni Sunucu "Manes" - 24 Temmuz Cuma Günü Saat 21:00'da Açılıyor. ####
Sign in to follow this  
GmPatos

KO4FUN OPERASYON POLİTİKASI

Recommended Posts

KO4FUN OPERASYON POLİTİKASI


GM NEDİR ?
GM “Game Master (Oyun Yöneticisi)” demektir. GM, üyelerin soruları ve istekleriyle, KO4FUN Operasyon Politikasında belirtilen şekilde ilgilenerek oyunun doğru bir şekilde işlemesini sağlar ve üyelerin oyunu kullanma hakkını temin eder. 

GM'ler herhangi bir oyuncuya avantaj sağlayamaz. Ayrıca üyelerin kişisel bilgilerini sormaz, istemez veya değiştirmez. GM ekibi gerekli görülen durumlarda KO4FUN Operasyon Politikası hükümleri doğrultusunda oyunculara cezai işlem uygulayabilir. (Oyun içerisinde süreli veya süresiz susturma, süreli veya süresiz oyundan uzaklaştırma gibi. )


ÜYE HAKLARI VE GÖREVLERİ

KO4FUN oynayan tüm oyuncular Operasyon Politikasını bilmek zorundadır. Oyunu oynayan her oyuncu bu politikayı biliyor kabul edilmektedir. Bu sebeple doğabilecek zararlar için yardım sağlama zorunluluğu yoktur. 

Bir üye oyun içerisinde haksızlığa uğradığı bir durum ile karşılaşırsa veya KO4FUN sunucusunda yaptığı bir satın alımda problem yaşamışsa GM ekibinden destek isteyebilir.

Bir oyuncu oyun içerisinde işleyişi aksatacak bir program koxp tbl vb. kullanıyorsa veya kasıtlı olarak oyunun işleyişini aksatıyorsa hesabı kalıcı veya süreli olarak kapatılabilir.

Oyun içerisinde tespit edilen bir bug veya açık olduğu zaman GM'ler ile bilgi paylaşmamak hesabınızın kalıcı olarak kapatılmasına sebep olabilir.

 

GERİ İADE VE YARDIM POLİTİKASI

Oyun içerisinde KO4FUN Power Up Store üzerinden alınan ürünlerin kırılması durumunda herhangi bir iade işlemi yoktur. Alınan ürün oyuncu tarafından, PUS üzerinden temin edilmişse ve kırılmamış halde duruyor ise  24 saat içerisinde iade hakkı vardır.

Oyun içerisinde pazar alanından veya kişisel ticaret yoluyla başka oyunculardan aldığınız eşyalarda ki hatalar sizlerin sorumluluğudur. ( Örneğin: değeri 10m olan itemi 100m fiyata satın almak, dex basılması gereken eşyayı str basılmış olarak almak gibi.)

Ko4Fun yönetiminin hesabını başka şahıslarla paylaşan bir oyuncunun uğradığı zararı karşılama zorunluluğu yoktur. (Örneğin: hesabınızda ki bir eşyanın paylaştığınız kişi tarafından çalınması, yükseltmesinin denenmesi veya hile kullanılması gibi.)

 

Oyun içerisinde haksızlığa uğradığınızı düşündüğünüz veya hile vb. türevde bir durumla karşılaştığınız zaman oyun içerisinden GM ekibi ile irtibata geçebilirsiniz. GM ekibinin isimleri oyun ekranında sağ üst köşede listelenmiştir. Lütfen sahte isimlere itibar etmeyiniz. 

Kanıt gerektiren durumlarda ( fotoğraf ve video ) foruma kanıtınızla beraber konu başlığı oluşturmanız gerekmektedir. Eğer kanıt yeterli bulunursa konunuza yetkili GM yanıt verecek ve suçu işleyen kişi oyun içerisinde cezalandırılacaktır. ( Süreli susturma, kalıcı susturma , uzaklaştırma veya kalıcı uzaklaştırma)

 

KO4FUN Ekibi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...