Jump to content
#### NOTICE: Yeni Sunucu "Manes" - 24 Temmuz Cuma Günü Saat 21:00'da Açılıyor. ####
Sign in to follow this  
GmGlova

Yayıncılık Başvuruları Başladı !

Recommended Posts

 

Sevgili Ko4Fun oyuncuları , yayıncılık başvuruları başlamıştır. Yayıncılık sistemimizde yapılan değişiklik gereği lütfen aşağıda yazılı maddeleri dikkatli bir şekilde okuyunuz. Başvurularınızı discord üzerinden '' Yayıncı Başvuru '' odasına tıklayarak yapabilirsiniz.

Yayıncı olacak kişilerin en az 720 P kalitede yayın yapabilmesi zorunludur. ( 3500 bitrate ve üzeridir. Bu özellik test yayınlarında kontrol edilecektir.)
Yayında küfür edilmesi yasaktır. ( Karşısında hitap ettiği kitleye veya başka rakip olduğu bir oyuncuya küfür eden kişinin yayıncılığı sorgusuz sualsiz iptal edilir.)
Yayıncı olarak çalışan kişiler KO4FUN logosunu yayının bir köşesine koymak zorundadır.

Yayıncının Ücretlendirilmesi

Test yayınları yapıldıktan sonra uygun görülen kişiler yayıncılığa devam etmek isterlerse ücretlerini anlaşmalı sitemiz olan ''epinmy.com'' üzerinden site bakiyesi olarak alıp KO4FUN KC ürününde harcayabilirler.
Ödemeler yayıncı olarak anlaşılan kişiler 1 haftalık yayınlarını yaptıktan sonra site üyeliklerine bakiye olarak eklenir.
Yayın yapmadan ücret talebinde bulunulamaz.


Başvurular yapıldıktan sonra yayıncı adayları için belirli gün ve saatlerde toplantılar yapılacaktır. Yayın kalitesi kontrolü, bilgilendirme vs. konuların görüşülmesi yapılacaktır. Seçilen arkadaşlar streamer permi ile ayrı gösterilecektir.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...