Jump to content
#### NOTICE: Yeni Sunucu "Manes" - 24 Temmuz Cuma Günü Saat 21:00'da Açılıyor. ####
Sign in to follow this  
GmGlova

KO4FUN GENEL GÜNCELLEMELER ( BİLİNMESİ GEREKENLER)

Recommended Posts

           Sevgili Ko4Fun oyuncuları, öncelikle hepinize sağlıklı günler dileriz.
 

 • Bildiğiniz gibi 24 Temmuz saat 21:00'da Manes sunucumuz açılıyor. Sunucumuzda yapılan yenilikleri eksiksiz öğrenebilmek için lütfen bu konuyu dikkatlice okuyunuz.
   
 • İlk yeniliğimiz 2 ırkın eslant bölgesinin ortak hale getirilmesidir. Burada ki temel amaç oyuncuların birbiriyle daha kolay iletişim kurabilmesi , exp partileri oluşturabilmesi ve slotlarda ki rekabeti biraz arttırmak. Bu güncelleme ile beraber 70 görevi CZ bölgesine taşınmıştır. İlave olarak eslant bölgesinde ki bosslar kaldırılmıştır. CZ Bowl bölgesinde ki bosslar buna göre düzenlenmiştir.
   
 • İkinci yeniliğimiz ise sizlerin en çok ilgi gösterdiği PUS eşyası olan Hyper Noah için getirdiğimiz güçlendirme olmuştur. Hyper Noah artık 2 katı kadar fazladan coins kazandıracaktır.

 

 • Bir diğer konu ise yenilikten ziyade oyuncular arasında ki eşya farkını fazlasıyla açan CSW etkinliğinin düzenlenmesi olmuştur. Bu etkinlik bir ekip açısından çok olumlu olsada oyuna olumsuz etki bırakmaktadır. Tarantula bölgesi ve elde edilen vergi paralarının yüksekliği malesef oyuncular arasında büyük bir eşya farkına sebep olmaktadır. Bu yüzden sizlerinde talepleri doğrultusunda CSW etkinliğinde ki ''KALE SAHİPLİĞİ'' artık olmayacaktır. Savaşı kazanan ekibe ödül olarak 500 TL değerinde Knight Cash verilecektir ve kale kazanan ekibin elinden alınacaktır. 

 

 • NOT: İLK CSW SUNUCU AÇILIŞINDAN 3 HAFTA SONRA YAPILACAKTIR. AYRICA DELOS SİLAHLARINI ELDE ETME BİÇİMİ LUNAR SAVAŞINDA KARŞI IRKIN MADEN BÖLGESİNDE BULUNAN ''CASTELLAN FOSSIL OF DELOS'' YARATIĞINDAN GOLDEN MATTOCK VE MATTOCK İLE OLACAKTIR. CASTELLAN ITEM YAPIMI ICIN GEREKEN TUM MATERYALLER DÜŞÜK ORAN İLE DÜŞECEKTİR. GOLDEN MATTOCK NORMAL MATTOCK'A GÖRE 2 KAT FAZLA DROP SAĞLAMAKTADIR. PREMIUM VE DC FLASH BU DROBU ETKILEMEKTEDIR. 30 SANİYE RESPAWN SÜRELERİ VARDIR.

 

 • Bildiğiniz gibi ırk transferi oyun içerisinde VIP Manager adlı NPC'den ücretsiz olarak haftada 1 kez 1 karakter ile yapılabiliyordu. Ancak oyun içerisinde ki oyuncuların bunu sürekli olarak suistimal ettiğini fark ettik. Bu yüzden ırk transferi eşyası 50 KC fiyatla PUS üzerinden satın alınabilecektir. 
 • NOT: Gerekli görülen durumlarda oyun yönetimi tarafından ırkların dengelenmesi için başvuran ekipler arasından uygun görülenler karşı ırka aktarılabilir. 
   
 • Ayrı bir durum ise şu ;GB alış - satışı sunucumuzda aktif bir şekilde yapılmaktadır. Ancak oyuncuların çoğu para kasmak için risk almak yerine PK'nın yapılmadığı eslant, elmorad ve luferson gibi bölgeleri tercih ediyordu. Biz de bunu değiştirmek adına CZ bölgesi hariç diğer bölgelerden elde edilen coins miktarını yeniden düzenledik. Yaratıklardan elde edilen Blessed Scroll dropları ise sadece CZ bölgesinde olacak şekilde ayarlanmıştır. Elmorad, luferson ve eslant bölgelerinde sadece Upgrade Scroll ve türevleri elde edebileceksiniz. Bu bölgelerden elde edilen upgrade scroll ve türevlerinin fiyatlarında da düzenlemeye gidilmiştir.

 

 

 • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

keske sw ile bu kadar oynamasaydınız özellıkle csw sılahları ıle neyse hayırlısı olsun 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
 • Create New...