Jump to content

GmPatos

Administrators
 • Content Count

  120
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  19

GmPatos last won the day on October 17 2020

GmPatos had the most liked content!

Community Reputation

84 Excellent

About GmPatos

Recent Profile Visitors

1,314 profile views
 1. please pm to any gm in game.
 2. GmPatos

  Talia Armor

  Görevi almanıza gerek yok gerekli materyalleri tamamlayıp denemelisiniz.
 3. Merhaba, 7-zip programı ile dener misiniz? eğer sorun devam ederse discord kanalımıza gelin GM arkadaşlar özel mesaj atın TeamViewer ile bilgisayarınıza bağlanıp yardımcı olabiliriz.
 4. GmPatos

  Talia Armor

  Talia Skin yapmak için görüşmeniz gereken NPC: [Blacksmith] Hepa Sadece Talia Göğüslük yapabilirsiniz. Seçenekler ve gerekli malzemeler: Pauldron of Destruction elde ettikten sonra Size rastgele olarak bir Talia Skin atacaktır.
 5. Bu slotlarda bulunan canavarların agresiflik ayarları düzenlenecek ve genie ile afk farm yapılması zorlaştırılacak.
 6. Jeweller Juel NPC'sini ziyaret ederek "5x Victory of certificate" vererek 100% oranla 1x Super Box elde edebilirsiniz. You can get 1x Super Box with 100% rate by giving "5x Victory of certificate" by visiting the Jeweller Juel NPC.
 7. Güzel yorumlarınız için teşekkürler, KO4Fun ekibi olarak her zaman sizlere yardımcı olmak için görevimizin başındayız.
 8. Kill stone tüm PK alanlarından elde edilebilir. Parti halinde her düşman öldürmede %50 oranla 1x Kill Point kazanırsınız. Moradon town'da bulunan Hafize Ana NPC'sini ziyaret ederek görevleri tamamlayabilirsiniz. Tüm itemler 1 aylıktır. Satılamaz veya takas edilemez.
 9. Yeni Sunucu "Xigenon" - 9 Ekim 21:00 Merak ettiğiniz her şeyi Discord adresimizden sorabilirsiniz. Discord: https://bit.ly/2Vc7Qu4
 10. Klan bankası özelliğini sadece Clan Premium olan clanlar kullanabilmektedir.
 11. En sağlıklı multi client deneyimi için her karakter için ayrı bir KO4FUN Client klasörü oluşturmalısınız. Ve dosyaları C:\ klasörünün içinde olması gerekir. Her bir karakter için ayrı klasörden giriş yapın. 1 PC'den 3 hesaba kadar giriş hakkınız vardır. (Offline merchant'a bıraktığınız karakterler buna dahildir.) 1 IP'den 5 hesaba kadar giriş hakkınız vardır. keyifli oyunlar!
×
×
 • Create New...