Jump to content

Berke

Member
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Berke

 1. BANT YAYIN KANALI : https://dlive.tv/B3RKV2 - DLİVE KANAL : https://dlive.tv/Kingbetta
 2. Orda ananı yazmıyor soru soruyor " seni karım yapıyımı diye " burda kötü birşey yok !
 3. o size sadaka oldu , havlamak sizin işiniz biz sadace mamanızı vererek susturuyoruz demekki size fazla gelmiş bu arada kingbetta değilim ben karıştırma.
 4. adam sana soru sormuş ne varki bunda ?
 5. https://dlive.tv/Kingbetta 4.5 K BİTRATE 720P YAYIN - KinGBeTTa
 6. Clanlanca Parti Oluşturup Parti Çıkmıştık Zırtbırt Önüme Gelip Kesilince Küfür Ederek alıyor acısını ayıp vallaha ayıp.
 7. VOTE FOR NeNe 25 K KC ÇEKİLİŞİ VE TOPLU İTEMLER DAĞITILCAK Oyunu NeNe'YE VERMEYİ UNUTMAYIN SEVİLİYORSUNUZ DLİVE/LK-Berk Üzerinden Saat 22:00 Duyurular Ve Çekişiler Başlıcak.
 8. Merhaba Oyuncular Biz Budaydık Burdada Olucaz Kısacası Bizlerle Olanlar Oyuncularımız - KinGBeTTa - MARSHMELLOOO - DeLiArchery - NeNe - SpeedyGonzales - Wodlaze - |PK| - PALAAA - WHAT - GoDwyn - Shateil - B1Gali - TheNewSaint - AmirGaul - Beyzades - MrsGrimm - 7CiKogus - MehmetGaniKARA - Rihanna - SyM - WHO - BARCODE - FiShMoNeY - VeyseLİKBAL - RousseauJacK - R3CO - ||GonqBanqeRz|| - MOTHERFUCKERRRRRRR - PUNCH - BOCALI - bugsbuny Bukadarız İşte Sizide Bekleriz.
 9. Merhaba Biz "Last Kingdom" Malum sizin de Bizi Tanımanızı ve Görmenizi istedik biz Bir Aileyiz Saygılı Bir Ortam Ve Düzenli ,Çocuğunuz Sorucak Bu Clan Nasıl Kuruldu Hepimiz Ayrı Clanlardan Gelerek Saygılı Güvenilir Bir Ortam Oluşturduk asıl önemli olan Aile ve güven evet oyuncular Herkeze Herzaman Kapımız Açık " Last Kingdom " Clanı Her Daim Ailedir Katılmak İçin Discord : https://discord.gg/8BY76r9 - Gelmeniz Yeterli Ve Gerekli Mevkiye Yazmanızda Teşşekür Ederim Herkeze. İyin Oyunlar Dilerim.
 10. Merhaba Biz "Last Kingdom" Malum sizin de Bizi Tanımanızı ve Görmenizi istedik biz Bir Aileyiz Saygılı Bir Ortam Ve Düzenli ,Çocuğunuz Sorucak Bu Clan Nasıl Kuruldu Hepimiz Ayrı Clanlardan Gelerek Saygılı Güvenilir Bir Ortam Oluşturduk asıl önemli olan Aile ve güven evet oyuncular Herkeze Herzaman Kapımız Açık " Last Kingdom " Clanı Her Daim Ailedir Katılmak İçin Discord : https://discord.gg/8BY76r9 - Gelmeniz Yeterli Ve Gerekli Mevkiye Yazmanızda Teşşekür Ederim Herkeze İyin Oyunlar Dilerim.
 11. BU İNSANLARA YORUMSUZ KALIYORUM
 12. YORUMSUZ BURAYA BU KÜFÜRLERİ BIRAKIYORUM
 13. KACTANE SEVENİ VAR ACABA BU SERVERDE. Böyle İnsanları Aramızda Görmek İstemiyoruz !
×
×
 • Create New...